Specjalista ds. ofertowania, Wrocław

Polska Wrocław
 ar@pracownicybudowlani.pl

Przedsiębiorstwo budowlane z długoletnią tradycją zatrudni na stanowisku:

Specjalista ds. ofertowania  – branża budowlana

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Analiza dokumentacji technicznej,
  • Przygotowywanie kosztorysów ofertowych i powykonawczych,
  • Sporządzanie szczegółowych przedmiarów robót z zakresu robót budowlanych,
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji projektowej,
  • Współpraca z dostawcami materiałów i usług.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne – budowlane,
  • Doświadczenie w kosztorysowaniu i ofertowaniu robót budowlanych,
  • Znajomość programów kosztorysowych oraz pakietu MS Office,
  • Dokładność i sumienność w codziennym wykonywaniu obowiązków służbowych,
  • Bardzo dobra znajomość programów do kosztorysowania,
  • Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

  • Stałą współpracę na podstawie umowy o pracę,
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej na rynku pozycji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Życzliwą i wspierającą atmosferę pracy,
  • Spotkanie integracyjne.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)

 Nie odbieram? Wyślij SMS o treści: Specjalista ds. ofertowania – oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

benefit - laptop
laptop
od zaraz
telefon służbowy dla pracownika
telefon