Elektryk przemysłowy z językiem niemieckim

Elektryk przemysłowy
Niemcy Niemcy, szczególnie południowa część
 kc@berkerdominis.com

Niemiecka firma zajmująca się rekrutacją specjalistów technicznych w obszarach technologii elektrycznej i instalacyjnej oraz inżynierii mechanicznej dla sektorów przemysłu, infrastruktury, budynków komercyjnych, telekomunikacji, energetyki i przemysłu stoczniowego, zatrudni pracownika na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy, szczególnie południowa część

Zadania:

  • Konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych,
  • Przeciąganie, etykietowanie i podłączanie kabli,
  • Budowa trasy kablowej,
  • Umiejętność czytania rysunków i praca zgodnie z planami/rysunkami,
  • Łączenie przewodów w szafach sterowniczych i urządzeniach,
  • Praca w fabrykach i środowiskach petrochemicznych,
  • Mocowanie kabli za pomocą specjalnych połączeń śrubowych.

Wymagania:

  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w branży przemysłowej, posiadanie wiedzy specjalistycznej,
  • Certyfikat pracownika wykwalifikowanego jako elektryk (polska wersja),
  • Ważny certyfikat SEP,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację,
  • Prawo jazdy kategorii B plus własne auto,
  • Gotowość do prac montażowych,
  • Elastyczność.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Zakwaterowanie (opłacone przez pracodawcę),
  • Średnio 174 godzin pracy w miesiącu,
  • Stawkę godzinową – 15,06 € brutto/h, wzrost stawki z czasem,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Premię na start – 100 € – wypłacana w pierwszym dniu roboczym na konto pracownika,
  • Dodatek na posiłki – 28 € /dzień roboczy,
  • Dodatek na narzędzia – 1 € /dzień roboczy,
  • Dodatek na podróże do domu – 100 €/miesiąc,
  • Dodatek za dojazd do pracy – 0,23 € za kilometr przejechany między miejscem zakwaterowania a miejscem pracy i z powrotem.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Elektryk przemysłowy” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
Kindergeld dla pracowników
Kindergeld
zakwaterowanie
kwatera
od zaraz
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
praca z zakwaterowaniem w pokojach jednoosobowych
pokój 1-os.
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
Soka Bau dla pracowników budowlanych
Soka-Bau
ubezpieczenie