Pracownik ogólnobudowlany (cieśla – zbrojarz – murarz, pomocnik) – praca bez delegacji – budowa domów jednorodzinnych

Polska Janki k/Warszawy    25-30 netto/h
 kl@pracownicybudowlani.pl

Firma z Warszawy, specjalizująca się w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych, poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany (cieśla – zbrojarz – murarz)

Jesteśmy otwarci na zatrudnienie obcokrajowców oraz pomocników.

Miejsce pracy: Janki k/Warszawy.

Stawka: 25-30 netto/h.

Inwestycje: Budowy domów jednorodzinnych.

Zadania:

  • Wykonywanie prac niezbędnych przy wznoszeniu budynków – prace ciesielskie, zbrojarskie, murarskie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży,
  • Nie wymagamy potwierdzenia na papierze, ale chęci do pracy i stabilności jako pracownik.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku – weekendy wolne,
  • Paczki świąteczne,
  • Kursy.

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt na numer 537 504 404. Nie odbieram? Napisz sms „Janki” – oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend