Inżynier Budowy – hala przemysłowa Wykroty k. Bolesławca

Firma specjalizująca się w generalnym wykonawstwie hal przemysłowych, rolniczych, logistycznych oraz skomplikowanych konstrukcji stalowych zatrudni na stanowisku:

Inżynier Budowy

Zadania:

  • Planowanie, przygotowanie i realizacja prac budowlanych wyznaczonych przez Kierownika Budowy,
  • Organizowanie wyznaczonych robót w uzgodnieniu z kierownikiem budowy,
  • Uczestnictwo w przygotowaniu dokumentacji,
  • Nadzór nad podwykonawcami,
  • Nadzór nad gospodarką materiałową.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Znajomość środowiska budowy, doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Zaangażowanie, dokładność, dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat. B.

  • Stałą współpracę na podstawie umowy o pracę (lub współpracę w formie B2B),
  • Udział w ambitnych projektach dających możliwość rozwoju zawodowego,
  • Rozwój poprzez udział w szkoleniach,
  • Karta Multi sport (dofinansowanie 50%),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – zadzwoń i zapytaj o szczegóły,
  • Auto służbowe, laptop, telefon.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar(malpa)pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania) Nie odbieram? Wyślij SMS o treści Inżynier -oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
benefit - laptop
laptop
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
wolny weekend