Szanowni Państwo,

Firma “Pracownicy Budowlani” jest spółką zarządzaną przez rodzeństwo Joannę Kruk-Godlewską i Rafała Kruk. W naszej firmie pracuje zgrany zespół specjalistów, którzy zajmują się bezpośrednią rekrutacją i marketingiem personalnym.

W jakim zakresie możemy Państwu pomóc?
Oferujemy usługi związane z rekrutacją:

  • produkcyjnych pracowników budowlanych,
  • kadry kierowniczej i specjalistycznej,
  • podwykonawców (brygad) budowlanych.

Jakie mamy doświadczenie?
Od 2004 roku zarządzaliśmy dużymi projektami w agencji zatrudnienia, w której wynajmowaliśmy od 400 do 600 pracowników budowlanych miesięcznie, obsługując kilkadziesiąt budów w całej Polsce. Od 2016 roku zajmujemy się wyłącznie rekrutacją. Prowadzimy ok. 600 projektów rocznie. Obsługujemy zarówno bardzo małe, jak i największe firmy budowlane w kraju.

Zawsze staraliśmy się być najlepsi na rynku rekrutacji dla budownictwa. Sprawdź czy nam się to udało…

Z uszanowaniem
Joanna Kruk-Godlewska
Rafał Kruk

 

 

.

SPECJALIZACJA

Zajmujemy się rekrutacją Pracowników tylko dla branży budowlanej. Skupienie całej energii na jednym sektorze pozwoliło nam zdobyć wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie, które decydują o naszej skuteczności oraz odrębności.

RZETELNOŚĆ

Naszymi Klientami są tylko stabilne finansowo i rzetelne firmy budowlane. Każdy Klient z którym podejmujemy współpracę jest weryfikowany pod względem wypłacalności finansowej, dzięki czemu dbamy o przyszłe wynagrodzenia rekrutowanych Kandydatów.

ZASOBY

Posiadamy bazę kilkudziesięciu tysięcy Pracowników budowlanych administrowaną w profesjonalnym systemie rekrutacyjnym oraz stałą grupę Klientów, których z każdym miesiącem jest coraz więcej.

Nasza praca w 2019 roku

228

Obsłużonych Firm

385

Obsłużonych zleceń

9448

Aplikujących

3073

Kandydatów wysłanych do Firm