Mechanik pojazdów rolniczych i budowlanych

Niemcy Niemcy, Finowfurt, okolice Berlina
 kc@berkerdominis.com

Niemiecka firma będąca niezawodnym partnerem w zakresie pojazdów budowlanych, oferująca serwis, sprzedaż oraz wynajem maszyn i systemów producentów FRUMECAR i SANY, odnosząca ogromne sukcesy jako dostawca usług i sprzedaży szuka pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Finowfurt i okolice w promieniu 150 km.

Zadania:

  • Naprawa i konserwacja maszyn budowlanych, typu ładowarki kołowe, koparki gąsienicowe, koparki mobilne,
  • Sprawdzanie podzespołów pod kątem działania i zużycia,
  • Diagnoza błędów i usterek,
  • Eliminacja usterek w układach mechanicznych, hydraulicznych, elektrycznych i elektronicznych,
  • Wyposażenie maszyn budowlanych w dodatkowy osprzęt.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe jako mechanik w zakresie technologii maszyn rolniczych i budowlanych lub kwalifikacje o podobnym charakterze w zakresie pojazdów samochodowych, budowy maszyn i mechaniki,
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie konserwacji maszyn i osprzętu budowlanego,
  • Posiadanie wiedzy technicznej,
  • Znajomość hydrauliki i pneumatyki,
  • Elastyczność,
  • Motywacja do pracy,
  • Silna orientacja na klienta i usługi.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Średnio 40 – 45 h pracy w tygodniu,
  • Stawkę godzinową – w zależności od kwalifikacji, w przypadku bogatego doświadczenia jako mechanik możliwość negocjacji stawki,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Zakwaterowanie (płatne 300 €/ miesięcznie).

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Mechanik” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
Kindergeld dla pracowników
Kindergeld
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
praca z zakwaterowaniem w pokojach jednoosobowych
pokój 1-os.
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
Soka Bau dla pracowników budowlanych
Soka-Bau
stała praca