Ślusarz/Spawacz ze znajomością angielskiego lub niemieckiego i prawem jazdy kat. B

Niemcy Monachium, Frankfurt nad Menem    19,35 euro/h + dodatki, premie, dopłaty
 mb@pracownicybudowlani.pl

Niemiecka firma zajmująca się budownictwem zatrudni pracownika na stanowisko:

Ślusarz/Spawacz

Wynagrodzenie: 19,35 euro/h  + dodatki, premie, dopłaty

Miejsce pracy: Monachium, Frankfurt nad Menem

Zadania:

  • Przygotowywanie i montaż konstrukcji stalowych na potrzeby danej budowy,
  • Prace konserwacyjne i przeglądy urządzeń, maszyn, narzędzi oraz pojazdów,
  • Spawanie, wiercenie oraz cięcie.

Wymagania:

  • Ukończone wykształcenie jako ślusarz lub porównywalne wykształcenie lub szkolenia,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Dodatki, premie, dopłaty.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ŚLUSARZ” – oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
premie dla pracowników budowlanych
premie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie
wolny weekend