Pracowników do budowy stawów / Pracownik fizyczny, od zaraz, delegacji.

pracownik budowlany
Polska Dobroszyce    Stawka: (od 22 zł na rękę na okres próbny + 45 zł delegacja + 50 zł mc dla niepalących + 40 zł dziennie za rozliczenie godzin w smartfonie).
 kampanie@pracownicybudowlani.pl

Firma Acorus, zajmująca się projektowaniem oraz wykonaniem stawów kąpielowych, celem wsparcia ekipy poszukuje pracowników na stanowisko:

Stanowisko:  Pracowników do budowy stawów / Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Delegacji.

Wyjazdy z bazy: Dobroszyce.

Obecnie mamy pracę na podkarpaciu – Oleszyce, woj. łódzkie – Tomaszów Mazowiecki.

Stawka: (od 22 zł na rękę na okres próbny + 45 zł delegacja + 50 zł mc dla niepalących + 40 zł dziennie za rozliczenie godzin w smartfonie).

Zadania:

  • Prace budowlane z instalacjami hydraulicznymi, prace monterskie,  montaż filtrów, termoizolacji.

Wymagania:

  • Posiadanie prawo jazdy, jest MILE widziane,
  • Doświadczenie w pracach remontowo – budowlanych,
  • Chęć pracy w delegacjach,
  • Obsługa narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi,
  • Osoby bez doświadczenia także mile widziane.

Gwarantujemy:

  • Odzież i narzędzia niezbędne do pracy,
  • Zaliczki,
  • Bezpłatne zakwaterowanie w delegacji,
  • Smartfon służbowy,
  • Wdrożenie i pomoc w opanowaniu nowych umiejętności podczas realizacji inwestycji

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny

tel. 502 267 530 + WhatsApp

lub pisz sms „budowa stawów” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

praca w delegacjach
delegacje
zakwaterowanie
kwatera
benefit - laptop
laptop
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
premie dla pracowników budowlanych
premie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
oferta pracy z zaliczkami
zaliczki