Pracownicy do sprzątania / czyszczenia urządzeń chłodniczych

Niemcy Berlin
 kc@berkerdominis.com

Niemiecka firma istniejąca od 2010 roku, będąca wiodącym dostawcą produktów czyszczących i higienicznych dla rzemiosła i przemysłu, a także świadcząca usługi porządkowo-higieniczne oraz badania pomiarowe najwyższej jakości poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy:  Berlin/Brandenburgia, Niemcy Północne i Wschodnie

Zadania:

  • Wykonywanie prac porządkowych,
  • Odciągi w dużych kuchniach komercyjnych,
  • Praca na systemach i rurach wentylacyjnych w biurach, budynkach mieszkalnych,
  • Renowacja i czyszczenie uszkodzeń pożarowych i pleśni w systemach wentylacyjnych i innych elementach,
  • Kontrole higieniczne i dezynfekcja,
  • Badania higieniczne po szkoleniu w Niemczech z zakresu systemów wentylacyjnych,
  • Prowadzenie pojazdów do 3,5 ton.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Podstawowa lub dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Podstawowa wiedza techniczna i rzemiosło.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę – docelowo na stałe lub B2B,
  • Średnio 170 godzin pracy w miesiącu,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Liczne dodatki: za pracę w nocy, w sobotę, w niedzielę (dodatkowo 25% do stawki godzinowej),
  • Stawkę godzinową: 17,00 – 25,00 € brutto/h,
  • Opłacone zakwaterowanie (do 20,00 € za noc),
  • Mozliwość zjazdu do Polski w weekendy,
  • Możliwość dalszego szkolenia w zakresie VDI 6022 / 6023 i VDI 2052,
  • Możliwość awansu i rozwoju,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Klimatyzacje” – na pewno oddzwonię!

od zaraz
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
umowa o pracę
umowa
wolny weekend