Operator maszyn CNC – branża aluminium

Polska Skawina    5100 brutto/msc + premia 10%-15%
 kl@pracownicybudowlani.pl

Firma specjalizująca się w obróbce metali zatrudni pracowników na stanowisko:

Operatora maszyn i urządzeń przemysłowych

Miejsce pracy: Skawina

Stawka: 5100 brutto/msc + premie miesięczne – po okresie próbnym możliwość podwyżki.

Zadania:

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych i pomocniczych,
  • Kontrolowanie przebiegu procesu technologicznego.

Wymagania:

  • Mile widziany staż w zawodzie,
  • Umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych oraz opieki medycznej,
  • Prywatne ubezpieczenie na życie oraz ZFŚS,
  • Premie świąteczne oraz uznaniowe,
  • Dodatki za pracę w sobotę lub niedzielę,
  • Szkolenia oraz możliwość zdobycia uprawnień,
  • Dofinansowanie nauki oraz preferencyjne pożyczki.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń pod nr telefonu 537 504 404 lub wyślij swoje CV drogą elektroniczną. Nie odbieram? – napisz sms o treści „Skawina” – oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
Wczasy pod gruszą benefit
wczasy pod gruszą