Monter fasad kamiennych/Majster z niemieckim – praca z oddelegowaniem do Niemiec

Monter fasad kamiennych

Polska firma z oddziałami w Polsce i Niemczech, z ponad 30 letnim doświadczeniem zajmująca się głównie kamieniarstwem poszukuje pracowników na stanowisko:

Monter fasad kamiennych/Majster

Miejsce pracy: Niemcy

Organizacja: firmowym busem z Brzeska (woj. Małopolskie) z: Krakowa, Katowic, Opola, Wrocławia, (wzdłuż A4) zabieramy pracowników do Niemiec.

Zadania:

  • Montaż fasad z kamienia naturalnego,
  • Przygotowanie i wypełnianie elementów,
  • Montaż konstrukcji wsporczej,
  • Praca na wysokościach,
  • Praca na budynkach mieszkaniowych i przemysłowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu fasad,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z kamieniem naturalnym,
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu budowy,
  • Umiejętność czytania planów technicznych,
  • Komunikatywna znajomość niemieckiego,
  • Brak przeciwwskazań do pracy powyżej 3 m,
  • Otwartość do pracy w delegacji.

  • Polską umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS z oddelegowaniem do Niemiec,
  • Podpisanie umowy odbywa się w siedzibie firmy,
  • Pracę od poniedziałku do soboty, zjazdy do Polski co 3 lub 4 tygodnie,
  • Narzędzia, odzież ochronną, sprzęt BHP wysokiej jakości oraz transport w obie strony,
  • Opłacone mieszkanie z kuchnią i łazienką,
  • Transport codziennie z mieszkania na budowę,
  • Wynagrodzenie miesięczne 2300-2700 euro netto, dla majstra 3500 euro netto,
  • Szkolenia BHP odbywają się w Brzesku,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „FASADY” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
praca z zakwaterowaniem w pokojach jednoosobowych
pokój 1-os.
zakwaterowanie oferowne przez pracodawcy
pokój 2-os.
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia