Kierownik/Koordynator ds. technicznych obiektu

Polska Kalisz    7500-7800 brutto/msc do negocjacji.
 kl@pracownicybudowlani.pl

Stabilne i prężnie działające przedsiębiorstwo zatrudni pracownika na stanowisko:

Kierownika ds. technicznych

Miejsce pracy: Kalisz woj. wielkopolskie.

Stawka: 7500 – 7800 brutto/msc.

Zadania:

  • Kierowanie obsługą obiektu i wykonywanie protokołów wspólnie z technikami,
  • Wsparcie techników w razie awarii oraz kontrola pracy techników i serwisantów,
  • Współpraca z administracją i przygotowywanie ofert dla administracji,
  • Prowadzenie archiwum dokumentacji technicznej i nadzór nad obiegiem,
  • Współpraca z dostawcami oraz tworzenie raportów.

Wymagania:

  • Doświadczenie – mile widziane, ważna dla nas jest dokładność, systematyczność i umiejętność pracy z dokumentacją,
  • Wykształcenie zawodowe/średnie: elektryk, technik elektryk, technik automatyk bądź pokrewne,
  • Świadectwo kwalifikacyjne G1 E+D (energetyczne) – eksploatacja, dozór.

Gwarantujemy:

  • Stałe i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku – jedna zmiana w godz. 7-15,
  • Narzędzia oraz odzież roboczą.

Jesteś zainteresowany ofertą zadzwoń 537 504 404 lub napisz sms „Kalisz” – oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend