Kierowca C/C+E. Gdańsk, Żukowo

Polska    od 27 zł netto/h na start oraz do ustalenia według lat pracy i umiejętności.
 ampanie@pracownicybudowlani.pl

Lokalna budowlana firma podwykonawcza z Gdańska, zatrudni do stałej współpracy osobę na stanowisko :

Stanowisko: Kierowca C/C+E.

Auta MAN i MERCEDES.

Dobrze by było, gdyby ktoś miał doświadczenie na zestawach niskopodwoziowy.

Miejsce pracy: praca stacjonarna. Gdańsk, Żukowo. Bez kwater.

Stawka: od 29 zł netto/h na start oraz do ustalenia według lat pracy i umiejętności.

Zadania:

  • Prace transportowe na terenie Trójmiasta. Obecnie Gdańsk i Żukowo.

Wymagania:

  • Doświadczenie,
  • Prawo jazdy kat. C/C+E,
  • Odpowiedzialność i chęć do pracy.

  • Zatrudnienie na umowie o pracy, ale pierwsza umowa zlecenia na okres próbny,
  • Praca od pn-pt od 6, oraz co druga sobota,
  • Wyjazdy z bazy firmy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV, kontakt telefoniczny, SMS lub WhatsApp

502 267 530 treść smsa: „kierowca Gdańsk” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
od zaraz
oferta pracy ze stawką powyżej 25 zł na godzinę
stawka>25zł
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend