Inżynier budowy – praca w delegacjach

Polska Delegecje, obecna inwestycja w miejscowości Klucze koło Krakowa
 ig@pracownicybudowlani.pl

Firma dynamicznie działająca w branży budowlanej od 1995r, specjalista w zakresie realizacji projektów budowlanych, remontów oraz modernizacji poszukuje Kandytów na stanowisko:

Inżynier budowy

Miejsce pracy : Delegacje, obecna inwestycja w miejscowości Klucze koło Krakowa

Zadania:

  • Współpraca z zleceniodawcami,
  • Koordynowanie prac na budowie i brygad podwykonawczych,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • Raportowanie realizacji robót,
  • Rozliczanie materiału i sprzętu
  • Kontrola jakości i stanu zaawansowania prowadzonych prac.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym lub w trakcie,
  • Znajomość programu MS Office, AutoCad
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat.B,
  • Chęć do działania, otwartość na nowe doświadczenia
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie.

Jeśli jesteś osobą świeżo po studiach lub trakcie i chcesz zdobyć doświadczenie również zapraszamy do współpracy !

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Zakwaterowanie,
  • Diety,
  • Samochód służbowy, laptop, niezbędne narzędzia.

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
praca w delegacjach
delegacje
wypłacanie diet benefit oferty pracy
diety
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
współpraca na budowie
stała praca
telefon służbowy dla pracownika
telefon
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend