Kierownik Robót Elektrycznych, Grudziądz

Polska Grudziądz
 ar@pracownicybudowlani.pl

Rodzinna firma z Grudziądza z 30-letnią tradycją, specjalizująca się w wykonawstwie wszelkiego typu instalacji elektrycznych na projektach kubaturowych i infrastrukturalnych zatrudni na stanowisku:

Kierownik Robót Elektrycznych

Miejsce pracy: Grudziądz

Zadania:

  • Prowadzenie i nadzór nad robotami branży elektrycznej zgodnie z wymaganiami kontraktu, i harmonogramem,
  • Kierowanie zespołem pracowników i koordynowanie firm podwykonawczych,
  • Bieżąca kontrola jakości i postępu prac,
  • Udział w spotkaniach z Inwestorem,
  • Udział w odbiorach robót od podwykonawców oraz odbiorach przez zamawiającego.

Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych (zazwyczaj jednodniowe).

  • Stałą pracę w firmie o rodzinnej, wspierającej atmosferze,
  • Pracę przy realizacji ciekawych projektów związanych z obronnością,
  • Auto służbowe, także do użytku prywatnego,
  • Zagraniczne wyjazdy integracyjne,
  • Wynagrodzenie – do ustalenia, zadzwoń i dowiedz się więcej.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)

 Nie odbieram? Wyślij SMS o treści: Kierownik Robót Elektrycznych – oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
premie dla pracowników budowlanych
premie
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend