Inżynier Automatyk, wolne weekendy

Inżynier Automatyk
Polska Niepołomice
 ko@pracownicybudowlani.pl

Polska firma istniejąca od 2006 roku, będąca międzynarodowym producentem wieczek metalowych, plastikowych i kompozytowych dla produktów żywnościowych poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niepołomice

Zadania:

  • Diagnostyka i programowanie sterowników PLC,
  • Nadzór nad systemami wizyjnymi,
  • Projektowanie układów automatyki,
  • Programowanie sterowników przemysłowych i przemienników częstotliwości,
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w zakresie automatyki, wprowadzanie modyfikacji sprzętowych i programowych,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i eksploatacyjną oraz bieżące prowadzenie dokumentacji,
  • Udział w projektach związanych z usprawnianiem procesów produkcyjnych, nowymi uruchomieniami linii produkcyjnych,
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami i serwisami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowana automatyka i robotyka, elektronika,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność programowania sterowników PLC S5/S7 i paneli HMI (Siemens),
  • Znajomość sieci przemysłowych Profibus/Profinet,
  • Doświadczenie przy pracy z robotami przemysłowymi,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Gwarantujemy:

  • Stałe zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o prace,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, każdy wolny weekend,
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport,
  • Wynagrodzenie miesięczne 10600 zł brutto,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „INŻYNIER” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend