Elektromonter – praca w delegacji Polska/Niemcy – umowa o pracę/B2B

Niemcy delegacje Polska delegacje    50 zł/h brutto w Polsce lub 15 Euro/h brutto w Niemczech + diety (wypłacane zgodnie z kodeksem pracy).
 kl@pracownicybudowlani.pl

Firma świadcząca profesjonalne doradztwo oraz kompleksowe usługi w zakresie elektryki i modernizacji instalacji zatrudni pracowników na stanowisko:

Elektromonter

Miejsce pracy: Polska/Niemcy – praca w delegacji.

Stawka: 50 zł/h brutto w Polsce lub 15 Euro/h brutto w Niemczech + diety (wypłacane zgodnie z kodeksem pracy).

Zadania:

  • Okablowywanie instalacji elektrycznych i montaż tras kablowych,
  • Podłączanie szaf sterowniczych oraz paneli kontrolnych,
  • Podłączanie instalacji elektrycznych do rozdzielni.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe: elektryk, elektrotechnik lub pokrewne lub doświadczenie w zawodzie elektryka,
  • Aktualne uprawnienia SEP do 1 kV – wymóg konieczny,
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości (powyżej 3m),
  • Umiejętność samodzielnego posługiwania się dokumentacją elektryczną,
  • Prawo jazdy kat. B, choć niekoniecznie,
  • Zaświadczenie o niekaralności.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B na czas nieokreślony,
  • Wyjazdy w trybie 3/1 (3 tygodnie praca na wyjeździe i 1 tydzień odpoczynku w domu),
  • Elastyczny czas pracy (do uzgodnienia),
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Ubezpieczenie podróżne,
  • Paczki/premie świąteczne,
  • Premie uznaniowe,
  • Konieczne szkolenia.

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres kl@pracownicybudowlani.pl lub kontakt na numer 537 504 404. Nie odbieram? Napisz sms „elektromonter” – oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

praca w delegacjach
delegacje
wypłacanie diet benefit oferty pracy
diety
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
premie dla pracowników budowlanych
premie
rotacje w ofercie pracy
rotacja 3/1
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie