Drukarz offsetowy, praca w czterobrygadowym systemie

Drukarz offsetowy
Polska Niepołomice
 ko@pracownicybudowlani.pl

Polska firma istniejąca od 2006 roku, będąca międzynarodowym producentem wieczek metalowych, plastikowych i kompozytowych dla produktów żywnościowych poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niepołomice

Zadania:

  • Obsługa linii drukarskiej zgodnie z instrukcją stanowiskową,
  • Ustawianie parametrów wydruku,
  • Prowadzenie procesu drukowania zgodnie z instrukcją technologiczną,
  • Kontrola jakości procesu drukowania.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn drukarskich,
  • Znajomość druku offsetowego,
  • Samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań,
  • Gotowość do pracy w systemie wielozmianowym,
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (poligraficzne).

Gwarantujemy:

  • Stałe zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o prace,
  • Pracę w systemie czterobrygadowym (3 zmiany po 8 h),
  • Liczne dodatki: za pracę w nocy, w sobotę, w niedzielę, liczne premie,
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport,
  • Wynagrodzenie miesięczne 6630 zł brutto,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „DRUKARZ” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

MultiSport od pracodawcy
MultiSport
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
ubezpieczenie