Asystent ds. sprzedaży mieszkań

Polska Lublin
 ig@pracownicybudowlani.pl
Pokaż znajomym

Miejsce pracy – Lublin

Zadania:

  • prezentacja i sprzedaż mieszkań ( w biurze i na terenie inwestycji),
  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów zainteresowanych zakupem mieszkań,
  • kompleksowa obsługa klientów w ramach procesu sprzedaży mieszkań ( sporządzanie umów, kompletowanie niezbędnych dokumentów do transakcji),
  • wprowadzanie i aktualizacja ofert na portalach ogłoszeniowych i stronie internetowej,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji biurowo-sprzedażowej i posprzedażowej,
  • analiza konkurencji na rynku inwestycji mieszkaniowych.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży nieruchomości,
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne, samodzielność i energia w działaniu,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania relacji z Klientami,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie programu Excel,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Spokojną i stabilną pracę w biurze oraz na terenie inwestycji,
  • Okres szkoleniowo-wdrożeniowy,
  • Współpracę na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ig@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 530- 685-868  (Iza)

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
benefit - laptop
laptop
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend