Agent Celny, Pruszków

Polska Pruszków
 ar@pracownicybudowlani.pl

Prężnie działająca firma zapewniająca kompleksową obsługę celną obrotu towarowego z zagranicą, ładunków przewożonych drogą morską, lotniczą i kolejową zatrudni na stanowisku:

Agent Celny

Miejsce pracy: Pruszków

Zadania:

  • Kompletowanie dokumentów do odpraw celnych,
  • Dokonywanie zgłoszeń celnych,
  • Asystowanie przy rewizjach celnych,
  • Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów w agencji celnej,
  • Archiwizacja dokumentów,
  • Dostarczanie dokumentów do inspektoratów, np. SANEPID,
  • Przygotowywanie wymaganych dokumentów dla organów celnych.

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi programów Ms Office, w szczególności Excel,
  • Otwartość, komunikatywność,  wysoka kultura osobista,
  • Posiadanie aktualnych uprawnień agenta celnego (wpis na listę agentów celnych),
  • Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość pracy w godz. 8:00 – 16:00 lub 7:30 – 15:30,
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego,
  • Dofinansowanie do codziennych obiadów,
  • Atrakcyjne wyjazdy integracyjne,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres ar@pracownicybudowlani.pl

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego: 518-215-122

Nie odbieram? Wyślij SMS o treści AGENT CELNY – oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

benefit - laptop
laptop
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend