Technik systemów bezpieczeństwa i alarmowych, Kraków

Polska Kraków
 ar@pracownicybudowlani.pl

Dla naszego Klienta – firmy z ponad 30-letnią tradycją, realizującej duże projekty na obiektach użyteczności publicznej, mieszkaniowych oraz przemysłowych,  prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Technik systemów bezpieczeństwa i alarmowych

 Zadania:

  • Realizacja instalacji w zakresie systemów zabezpieczeń: SSP, DSO, CCTV, SSWiN, KD, BMS,
  • Uruchamianie systemów: SSP, DSO, CCTV, SSWiN, KD, BMS,
  • Wykonywanie prób i testów uruchamianych systemów,
  • Sporządzanie protokołów.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne – kierunek elektrotechnika lub pokrewne,
  • Znajomość urządzeń i systemów bezpieczeństwa i alarmowych: SSP, DSO, CCTV, KD, SSWiN,
  • Mile widziane świadectwo kwalifikacji SEP „E”, „D” do 1 kV,
  • Obsługa komputera (pakiet Office, mile widziany AutoCAD),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do pracy w delegacji,
  • Sumienność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole i samodzielnej,
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji, otwartość na szkolenia.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w stabilnej organizacji z szerokimi możliwościami rozwoju zawodowego,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Wysokiej jakości zaplecze narzędziowe ,
  • Posiłki regeneracyjne,
  • Dofinansowanie do szkoleń branżowych,
  • Dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci, wczasy pod gruszą, karta Multi Sport,
  • Wsparcie ze strony doświadczonych członków zespołu,
  • Program emerytalny – Pracownicze Plany Kapitałowe.

Zainteresowany?  Zadzwoń 518 215 122 (Ania)

Nie odbieram?  Przyślij  SMS o treści Technik systemów bezpieczeństwa – oddzwonię.

Możesz od razu przesłać CV – ar(małpa)pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
ubezpieczenie