Specjalista działu zakupów

Polska Ostrzeszów
 ig@pracownicybudowlani.pl

Generalny Wykonawca specjalizujący się w budowach obiektów produkcyjnych, centrach logistycznych, budownictwie handlowym, mieszkaniowym oraz ogólnym poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy : Ostrzeszów

Zadania:

  • Negocjowanie umów oraz ustalanie treści zamówień,
  • Ścisła współpraca z dostawcami oraz innymi działami firmy,
  • Koordynowanie limitów kupieckich,
  • Monitorowanie poprawności zamówień oraz stanów magazynowych,
  • Nadzór nad umowami ramowymi i kontrola procedur,
  • Analiza rynku dostawców.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym,
  • Znajomość programu MS Office,
  • Umiejętność czytania rysunku AutoCAD,
  • Znajomość rynku budowlanego,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Grupowe ubezpieczenie,
  • Kartę Multisport,
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne.

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
od zaraz
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
ubezpieczenie