Serwisant/Inżynier farm fotowoltaicznych

Polska Olsztyn, Ełk, Orzysz, Pisz
 ar@pracownicybudowlani.pl

Dla naszego Klienta – największej firmy zajmującej się budową oraz utrzymaniem wielkopowierzchniowych instalacji fotowoltaicznych w Polsce, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Inżynier – Serwisant farm fotowoltaicznych

Lokalizacje inwestycji: Olsztyn, Ełk, Orzysz, Pisz

Zadania:

  • Wykonywanie przeglądów,
  • Prowadzenie prac serwisowych,
  • Diagnozowanie usterek, konserwacja systemów PV,
  • Usuwanie bieżących awarii.

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP,
  • Gotowość do wyjazdów serwisowych na wyznaczonym terenie,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Wykształcenie techniczne/elektryczne,
  • Mile widziane doświadczenie w branży instalacji PV.

Gwarantujemy:

  • Auto służbowe i inne niezbędne do pracy narzędzia,
  • Okres szkoleniowo-wdrożeniowy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (zadzwoń i zapytaj o szczegóły),
  • Sprawny proces rekrutacji (zdalnie) i szybką informację zwrotną,
  • Pakiet medyczny,
  • Kartę Multisport,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w największej firmie w branży PV w Polsce.

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
adres e-mail