Serwisant/Instalator systemów teletechnicznych

Polska Warszawa    do ustalenia
 kampanie@pracownicybudowlani.pl

ServiceLine Sp. z o.o. – od ponad 15 lat działa w branży Security. Firma jest generalnym wykonawcą budowy Systemów Teletechnicznych oraz Systemów Ochrony Przeciwpożarowej, realizuje inwestycje w obiektach przemysłowych, komercyjnych oraz w budynkach i przestrzeni użyteczności publicznej. Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko:

Stanowisko:  Serwisant/Instalator  systemów teletechnicznych

Miejsce pracy: Warszawa i okolice.

Stawka:  do indywidualnego rozpatrzenia z każdym kandydatem.

 Zadania:

  • Serwisowanie i instalacja systemów teletechnicznych (Systemy SWiN, CCTV, KD, Systemy PPOŻ, DSO itp.),
  • Bieżąca konserwacja w/w systemów,
  • Diagnoza i usuwanie usterek instalacji,
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (elektryk/elektronik),
  • Znajomość systemów teletechnicznych (CCTV, SKD, SSP, DSO, SSWiN…),
  • Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność, systematyczność, zaangażowanie,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Twoje dodatkowe atuty:

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego
  • Posiadanie certyfikatów i szkoleń technicznych
  • Znajomość trendów rynkowych oraz nowych technologii
  • Prawo jazdy kat B.

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Wypłatę do 10-go każdego miesiąca,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Samochód służbowy,
  • Kartę Multisport,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dostęp do zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny

502 267 530  lub pisz sms „serwisant/instalator” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
od zaraz
premie dla pracowników budowlanych
premie
siłownia
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend