Projektant sieci energetycznych

Polska praca zdalna/hybrydowa    8000-10000 zł netto (UoP)
 km@pracownicybudowlani.pl

Firma, realizująca prace elektryczne w sektorze budownictwa ogólnego i przemysłowego, a także zajmująca się produkcją rozdzielnic i złącz kablowych, zatrudni: Projektanta sieci energetycznych.

Zadania:

  • opracowywanie projektów dotyczących sieci energetycznych, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami,
  • określanie wymagań technicznych dla projektowanych sieci,
  • projektowanie i dobór odpowiednich urządzeń, komponentów i materiałów do budowy sieci energetycznych,
  • tworzenie schematów, rysunków technicznych i dokumentacji,
  • nadzór nad procesem budowy i montażem sieci energetycznych, weryfikowanie postępu prac oraz zapewnienie zgodności z projektem,
  • rozwiązywanie problemów technicznych i współpraca z innymi specjalistami, takimi jak inżynierowie, elektrycy czy instalatorzy,
  • przeprowadzanie badań, testów oraz analizy danych dotyczących jakości i wydajności sieci energetycznych,
  • zarządzanie dokumentacją związaną z projektami i prowadzenie ewidencji dotyczącej zmian i uaktualnień w sieciach.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe,
  • uprawnienia do projektowania,
  • gotowość do pracy zdalnej i sporadycznych wyjazdów w teren.

Gwarantujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • rozwój kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne),
  • miłą atmosferę w pracy opartą na partnerstwie i budowaniu pozytywnych relacji ze współpracownikami,
  • auto służbowe, telefon, komputer.

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego lub na adres mailowy km@pracownicybudowlani.pl. Więcej szczegółów pod numerem 530685868. W przypadku braku kontaktu, proszę o sms. Oddzwonię.

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
benefit - laptop
laptop
od zaraz
praca hybrydowa
premie dla pracowników budowlanych
premie
stała praca
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie