Projektant/konstruktor budowlany

Polska Bielsko-Biała
 km@pracownicybudowlani.pl

Generalny Wykonawca Budowlany, specjalizujący się w kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych, zatrudni Projektanta/konstruktora.

Zadania:
  • Projektowanie konstrukcji żelbetowych, sprężonych i stalowych,
  • Wykonywanie obliczeń statycznych całości konstrukcji,
  • Nadzór merytoryczny nad powstawaniem dokumentacji technicznej,
  • Współpraca z producentami prefabrykatów i budową,
  • Prawidłowa realizacja harmonogramów i budżetu,
  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych.

Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość programów typu robot, rm-win.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Narzędzia niezbędne do pacy min. laptop, telefon,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport),
  • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki dla dzieci),
  • Możliwość skorzystania z firmowych ośrodków wczasowych,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Parking dla pracowników,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w renomowanej firmie budowlanej,
  • Pracę w młodym, zgranym, dynamicznym zespole.

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego lub na adres e-mail km@pracownicybudowlani.pl. Więcej szczegółów pod numerem 530685868. W przypadku braku kontaktu, proszę o sms. Oddzwonię.

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
od zaraz
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
Wczasy pod gruszą benefit