Pracownik ziemno- brukarski ze znajomością niemieckiego – Berlin, Brandenburg

Niemcy Berlin, Brandenburg    od 17 euro/h + premie, dopłaty
 mb@pracownicybudowlani.pl

Niemiecka firma budowlana zajmująca się ogrodnictwem, zagospodarowaniem terenu oraz budowami placów zabaw i boisk sportowych zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik ziemno- brukarski

Miejsce pracy: Berlin, Brandenburg

Stawka: od 17 euro/h + dodatki i premie

Zadania:

  • Wykonywanie prac ziemnych, ogrodniczych i brukarskich związanych z ukształtowaniem terenu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w ogrodnictwie i architekturze krajobrazu,
  • Umiejętność obsługi maszyn do robót ziemnych: minikoparki, ładowarki kołowe,
  • Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną rozmowę,
  • Prawo jazdy kat. B, mile widziane E.

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę długoterminowo na kilka lat,
  • Dodatki, premie, dopłaty,
  • Możliwość zjazdów do domu co weekend,
  • Wsparcie w rozszerzeniu prawa jazdy,
  • Kursy doszkalające,
  • Nadgodziny dla chętnych,
  • Bezpłatne zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ZIEMNE – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BERKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
zakwaterowanie
kwatera
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
od zaraz
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
premie dla pracowników budowlanych
premie
stała praca
wolny weekend