Pracownik ogólnobudowlany (Murarz, Zbrojarz, Cieśla), Pomocnik, praca od zaraz

Pracownik ogólnobudowlany (Murarz, Zbrojarz, Cieśla), Pomocnik
Polska Białystok
 ko@pracownicybudowlani.pl

Polska firma działająca na rynku od ponad 25 lat, zajmująca się realizacją, wykonawstwem obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej na terenie województwa mazowieckiego i podlaskiego poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Zadania:

  • Montaż szalunków, ścian, stropów,
  • Zbrojenia, stawianie konstrukcji,
  • Praca murarskie,
  • Praca przy budowie 5 piętrowego bloku mieszkalnego.

Wymagania:

  • Doświadczenie jak cieśla, zbrojarz lub murarz,
  • Wykształcenie zawodowe mile widziane,
  • Prawo jazdy kategorii B mile widziane,
  • Umiejętność czytania planów technicznych,
  • Zdolność do pracy powyżej 3m,
  • Samodzielność wykonywanych prac.

Gwarantujemy:

  • Umowę zlecenie,
  • Pracę od poniedziałku do soboty,
  • Wolne weekendy,
  • Narzędzia, odzież ochronną, sprzęt BHP wysokiej jakości,
  • Stawkę godzinową od 27 zł netto/h, dla pomocnika od 22 zł netto/h,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „BIAŁYSTOK” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
stała praca
umowa o pracę
umowa
oferta pracy z zaliczkami
zaliczki