Pracownik fizyczny z prawem jazdy kat. C/Wiercenie studni -tygodniówki, umowa o pracę

Polska Łódź
 mb@pracownicybudowlani.pl

Zakład studniarski działająca na rynku od 1945 roku zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik do wiercenia studni  z prawem jazdy kat. C

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Prace przy wierceniu studni,
  • Roboty instalacyjne dla ujęć wody pitnej,
  • Obsługa próbnych pompowań, instalacja pomp głębinowych, instalacja armatury wodociągowej,
  • Obsługa maszyn.

Wymagania:

  • Chęć do pracy,
  • Doświadczenie przy pracy na takim lub podobnym stanowisku- możliwość przyjęcia co pracy słabszych i doszkolenie ich,
  • Prawo jazdy kat. C.

Masz inne uprawnienia?  Będą one dodatkowym atutem.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16,
  • Nadgodziny,
  • Tygodniówki.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres E-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „STUDNIE” – oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
praca w delegacjach
delegacje
umowa o pracę
kontrakt
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
od zaraz
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
premie dla pracowników budowlanych
premie