Pracownik do ręcznej naprawy kanałów – praca w Niemczech

Pracownik do ręcznej naprawy kanałów
Niemcy Lubeka
 kc@berkerdominis@com

Niemiecka firma działająca na rynku od ponad 50 lat, zajmująca się renowacją kanałów ściekowych, szuka pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy Wschodnie.

Zadania:

  • Naprawa pęknięć w murze kanałów lub szybów za pomocą żywic epoksydowych lub poliuretanowych oraz zaczynów cementowych,
  • Łączenie wpustów zaprawą, laminatem ręcznym lub tulejami LEM oraz renowacja szybów za pomocą tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym lub zaprawy,
  • Obsługa samobieżnych maszyn roboczych (np. ciężarówka 12t z przyczepą z agregatem prądotwórczym, na terenie całych Niemiec) i manewrowanie nimi na miejscu,
  • Przygotowanie niezbędnych materiałów i narzędzi,
  • Pielęgnacja maszyny,
  • Dbanie o bezpieczeństwo na placu budowy związane z ruchem drogowym,
  • Dbanie o porządek i czystość na placu budowy.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie ręcznej renowacji kanałów ściekowych,
  • Prawo jazdy co najmniej klasy B, a najlepiej CE,
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym,
  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku,
  • Talent organizacyjny, zaangażowanie i samodzielność.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Średnio ok. 180 godzin pracy w miesiącu,
  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych blisko placu budowy ze śniadaniem,
  • Stawkę godzinową – 15 – 20 € brutto/h, w zależności od kwalifikacji,
  • Wolne weekendy,
  • Dodatek świąteczny i urlopowy,
  • Transport samochodem firmowym od granicy,
  • Dodatki za paliwo,
  • Dietę 19,20 €/ dzień,
  • Przejęcie kosztów i płatny urlop na zdobycie prawa jazdy na samochód ciężarowy (po okresie próbnym).

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Pracownik do renowacji” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wypłacanie diet benefit oferty pracy
diety
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
od zaraz
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
praca z zakwaterowaniem w pokojach jednoosobowych
pokój 1-os.
posiłek dla pracowników
posiłek
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
Soka Bau dla pracowników budowlanych
Soka-Bau
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend