Pracownik do prac ziemnych, drogowych. Szwecja, szwedzka umowa. Od zaraz.

Szwecja    151 SEK i w górę (stawka jest do dogadania).
 kampanie@pracownicybudowlani.pl

W związku z dynamicznym rozwojem i pozyskaniem nowych kontraktów na terenie Szwecji firma Horosontalplan AB poszukujemy doświadczonych pracowników do obsługi projektów budowlanych.

Stanowisko: Pracownik do prac ziemnych/ pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Szwecja: Sztokholm.

Zatrudnienie na szwedzkiej umowie o pracę. Od zaraz.

Stawka: od 151 SEK  za godzinę (stawka do negocjacji).

Inwestycja: obiekty mieszkaniowe.

Zadania:

  • Prace ziemne (układanie rur i przewodów w ziemi, kostki brukowej, montaż krawężników),
  • Przygotowywanie i wylewka pod fundamenty,
  • Proste prace budowlane przy szalunkach, zbrojeniach, betonu.

Wymagania:

  • Prawa jazdy kat. B (do dyspozycji służbowi auta),
  • Podstawowej znajomości języka angielskiego i/lub szwedzkiego,
  • Doświadczenia w pracach ziemnych/drogowych,
  • Wysoka motywacja do pracy,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Mile widziane są osoby ze znajomością j. angielskiego, posiadaniem ID06.

 Gwarantujemy:

  • Współpracę w stabilnej firmie opartą na umowie o pracę,
  • Do wyrobienia około 37,5 – 52 godzin tygodniowo (co daje do 190 rbh w mc),
  • Prace od poniedziałku do piątku (ewentualnie soboty w razie potrzeb),
  • Dla potrzebujących jest możliwość pobrania zaliczki,
  • Zjazdy do Polski 3/1 lub 4/1, lub bez zjazdów – w zależności od potrzeb,
  • Pomóc w organizacji zakwaterowania (na początek firma może zapewnić pokój w domu lub hotelu),
  • Darmowy kurs j. norweskiego.

Dojazd do we własnym zakresie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny

533 026 236/502 267 530. Nie odbieram?

WhatsApp / sms „Szwecja prace ziemne” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
od zaraz
praca z zakwaterowaniem w pokojach jednoosobowych
pokój 1-os.
zakwaterowanie oferowne przez pracodawcy
pokój 2-os.
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
ubezpieczenie