Pracownik sprzątający (nowe obiekty, remonty, szkoły, przedszkola) – wymagany niemiecki i prawo jazdy

Niemcy Berlin    16,70 euro brutto/h.
 kl@pracownicybudowlani.pl

Niemiecka firma z Berlina oferująca szeroka gamę usług takich jak sprzątanie, prace na wysokościach, utrzymanie terenów zielonych, zatrudni pracowników na stanowisko:

Pracownika sprzątającego

Miejsce pracy: Berlin

Stawka: 16,70 euro brutto/h.

Zadania:

  • Czyszczenie w przedszkolach lub w sektorze przemysłowym – obsługa odkurzaczy piorących, myjek ciśnieniowych, obsługa sprzętu typu Kärcher,
  • Czyszczenie szyb (tradycyjne, za pomocą podnośników koszowych lub systemu osmozy),
  • Czyszczenie budowlane – sprzątanie budowy przed oddaniem budynku do użytku lub sprzątanie po remontach.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w branży (co najmniej 3 lata),
  • Konieczna zdolność pracy na wysokościach,
  • Wymagane prawo jazdy,
  • Język niemiecki – podstawowy.

  • Zatrudnienie w niemieckiej firmie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 5:00-16:30,
  • Zakwaterowanie – pomożemy znaleźć i pokryjemy 50% kosztów wynajmu na okresie próbnym,
  • 30 dni urlopu,
  • Leasing rowerów służbowych,
  • Wsparcie w znalezieniu przedszkola dla dziecka.

Wyślij swoje CV drogą elektroniczną na adres kl@pracownicybudowlani.pl lub zadzwoń – 537 504 404. Nie odbieram? Napisz sms „sprzątanie” na pewno oddzwonię.

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
umowa o pracę
kontrakt
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
ubezpieczenie
wolny weekend