Pracownik bitumiczny/drogowy – praca przy asfalcie – delegacje

Polska woj. dolnośląskie, zachodniopomorskie i śląskie    do uzgodnienia w zależności od doświadczenia
 mb@pracownicybudowlani.pl

Firma budowlana, będąca liderem wśród pracodawców na rynku w branży budowlanej, poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik bitumiczny/drogowy

Miejsce pracy: cała Polska- praca w delegacji (najczęściej województwo dolnośląskie, śląskie i zachodniopomorskie)

Zadania:

  • Układanie masy zgodnie z projektem i specyfikacją techniczną oraz przyjętymi standardami, prace związane z robotami bitumicznymi,
  • Dbałość o powierzony sprzęt i materiały,
  • Przestrzeganie zasad BHP na budowie.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia,
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie kraju.

Masz inne uprawnienia?  Będą one dodatkowym atutem.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Ciepły posiłek dostarczany na budowę,
  • Opiekę medyczną w prywatnych placówkach,
  • Karta MultiSport,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Nowe ubrania ochronne.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres E-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ASFALT” – oddzwonię!