Operator walca/rozściełacza – atrakcyjne warunki zatrudnienia od zaraz – delegacje

Polska cała Polska- delegacje
 mb@pracownicybudowlani.pl

Firma budowlana, będąca liderem wśród pracodawców na rynku w branży budowlanej, poszukuje osób na stanowisko:

Operator rozściełacza/Operator walca

Miejsce pracy: dolnośląskie, zachodniopomorskie – praca w delegacji.

Stawka: uzależniona od kwalifikacji oraz posiadanych uprawnień.

Zadania:

  • Wykonywanie prac ww. sprzętem oraz we współpracy z innymi maszynami,
  • Przeprowadzanie przeglądów konserwacyjnych,
  • Przestrzeganie zasad BHP na budowie,
  • Dbałość o powierzone materiały oraz sprzęt.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku operatora ww. maszyn,
  • Doświadczenie w pracy przy realizacji kontraktów drogowych,
  • Uprawnienia operatora maszyn do rozkładania mieszanek mineralno-asfaltowych/operatora walca,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Otwartość do pracy w delegacji.

Masz inne uprawnienia?  Będą one dodatkowym atutem.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Bezpłatne zakwaterowanie oraz transport,
  • Posiłki regeneracyjne w ciągu dnia,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Karta Multisport Plus,
  • Prywatna opieka medyczna Medicover w całej Polsce,
  • Szkolenia i kursy,
  • Narzędzia i odzież wysokiej klasy,
  • System premiowy (+każda nadgodzina płatna),
  • Dodatkowy dzień wolny w urodziny,
  • Premie za polecenie nowych pracowników,
  • System MyBenefit.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 536 548 851 bądź przesłanie CV na adres mb@pracownicybudowlani.pl Nie odbieram? Napisz SMS o treści “walec/rozściełacz” – oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
praca w delegacjach
delegacje
umowa o pracę
kontrakt
zakwaterowanie
kwatera
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
posiłek dla pracowników
posiłek
premie dla pracowników budowlanych
premie