Niemcy. Posadzki, niemiecka umowa lub B2B

Niemcy    Na umowie o pracę: od 13-18 euro netto na rękę (netto), a znasz niemiecki – plus dla ciebie, dogadamy się o wyższej stawce, Na B2B, dla podwykonawców – od 23-28 € netto za godzinę.
 kampanie@pracownicybudowlani.pl

Niemiecka firma SRS korrosionsschutz gmbh dla zwiększenia swojego zespołu, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Stanowisko: Posadzkarz.

Miejsce pracy: Niemcy: Monachium / Stuttgart.

Stawka:

Na umowie o pracę: od 13-18 euro netto na rękę (netto), a znasz niemiecki – plus dla ciebie, dogadamy się o wyższej stawce,

Na B2B, dla podwykonawcówod 23-28 € netto za godzinę.

Zakres obowiązków:

– Renowacji posadzek na parkingach, lotniskach oraz w pomieszczeniach zamkniętych,

– Układania nowych posadzek,

– Posadzki żywiczne (przeważnie).

Wymagania:

– Samodzielność i doświadczenie przy posadzkach,

– Mile widziane czytane rysunków technicznych,

– Uczciwość.

– Niemieckie warunki – podpisujemy umowę na miejscu w Niemczech,

– Niezbędne narzędzia, odzież,

– Do wyrobienia ok. 10 h dziennie, czyli około 220  rbh za miesiąc,

– Zakwaterowanie w 2 – osobowych pokojach (koszt zakwaterowanie pokrywa firma).

Dojazd do Niemiec we własnym zakresie (możliwy zwrot kosztów podróży przy dłuższej współpracy).

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny

533 026 236 / 502 267 530. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „posadzki Niemcy” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
od zaraz
zakwaterowanie oferowne przez pracodawcy
pokój 2-os.
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
ubezpieczenie