Monter wod-kan / Hydraulik

Polska Śląsk
518-200-962
 alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież

Zadania

  • wymiana instalacji wod-kan i wodomierzy w budynkach mieszkalnych na terenie śląska.

Wymagania

  • doświadczenie przy instalacji sanitarnej

Dodatkowe informacje o pracy

– szukamy twojej pomocy. Praca przy konserwacji budynków, masz dach nad głowa. Praca nie na budowie – ważne !!! Dajemy Ci: - umowę o pracę, - praca przez cały rok, - od 17 zł netto/godz. – zaczynamy (pokaż swoi zdolności – ocenimy) , - wolne weekendy – masz czas na odpoczynek. Pracujesz po 8-10 godzin dziennie. Twój kolega szuka pracy? I dla niego znajdzie się miejsce! Baza firmy – Tychy – spotkanie jest konieczne, trzeba zapoznać się Nie czekaj! Dzwoń/ślij SMS o treści MONTER/hydraulik– tel. 518 200 962 Wymagamy tylko doświadczenia i chęci!!