Logistyk – Specjalista ds. zamówień i koordynacji budowy, KROTOSZYN

Polska KROTOSZYN
 ar@pracownicybudowlani.pl

Firma budowlana z ponad 20-letnim doświadczeniem, specjalizująca w budownictwie przemysłowym oraz użyteczności publicznej  pilnie zatrudni na stanowisku:

Logistyk – Specjalista ds. zamówień i koordynacji budowy

Miejsce pracy: Krotoszyn

Zadania:

  • Koordynowanie procesu zamówień materiałów i usług związanych z budową,
  • Pozyskiwanie i kontrola podwykonawców,
  • Opieka nad elektronarzędziami – kontakt z serwisem, koordynacja napraw sprzętu,
  • Doskonalenie procedur i procesów związanych z zamówieniami i koordynacją budowy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku Budownictwo, mile widziani również studenci ostatnich lat,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, chęć do pracy,
  • Znajomość programu AutoCAD,
  • Prawo jazdy kat. B.

  • Stałą współpracę na podstawie umowy o pracę lub współpracę na zasadzie b2b,
  • Pracę stacjonarną oraz sporadyczne wyjazdy służbowe,
  • Ciekawą pracę przy ambitnych projektach,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu,
  • Stopniowe wprowadzenie w obowiązki – etap szkoleniowo -wdrożeniowy,
  • Stałe wynagrodzenie oraz premie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)

Nie odbieram? Napisz SMS o treści LOGISTYK – oddzwonię!

od zaraz
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend