Kosztorysant, Świecie

Polska Świecie
 ar@pracownicybudowlani.pl

Firma budowlana obecna na rynku od ponad 20 lat –  Generalny Wykonawca robót budowlanych głównie w branży zamówień publicznych zatrudni na stanowisku:

Kosztorysant

Miejsce pracy: Świecie

Zadania:

  • Sporządzanie kosztorysów inwestorskich oraz kosztorysów do umów budowlanych,
  • Analiza projektów budowlanych i branżowych w celu oszacowania kosztów inwestycji,
  • Optymalizacja kosztów poprzez dobór najkorzystniejszych rozwiązań technicznych i materiałowych
  • Bieżące aktualizowanie kosztorysów wraz z wprowadzaniem zmian projektowych i wykonawczych,
  • Ustalanie rozliczeń z wykonawcami i podmiotami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność kosztorysowania robót ogólnobudowlanych i branżowych,
  • Znajomość przepisów budowlanych oraz norm i wytycznych branżowych
  • Znajomość programów NORMA oraz Excel,
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpraca w formie B2B,
  • Pracę w życzliwej atmosferze w niewielkim zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Komfortowe warunki pracy,
  • Niezbędne oprogramowanie,
  • Spotkania integracyjne.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)

 Nie odbieram? Wyślij SMS o treści: Kosztorysant – oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
stała praca
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend