Koordynator budowy – branża sanitarna

Polska Siemianowice Śląskie
 km@pracownicybudowlani.pl

Firma budowlana z branży sanitarnej zatrudni: koordynatora robót sanitarnych.

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie; bez delegacji.

Zadania:

  • Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,
  • Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót,
  • Koordynacja prac sił własnych i podwykonawców,
  • Analiza dokumentacji technicznej,
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
  • Współpraca z GW, Inwestorem i innymi Wykonawcami,
  • Nadzór nad przestrzeganiem BHP.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika lub koordynatora w branży sanitarnej,
  • Wykształcenie wyższe techniczne.

Gwarantujemy:

  • Samochód służbowy (do uzgodnienia),
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Pakiet Medicover; karta Multisport.

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego lub na adres mailowy km@pracownicybudowlani.pl. Więcej szczegółów pod numerem 530685868. W przypadku braku kontaktu, proszę o sms. Oddzwonię.

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
od zaraz
premie dla pracowników budowlanych
premie
ubezpieczenie
wolny weekend