Koordynator biura budowy – praca w Niemczech

Niemcy Hamburg
 kl@pracownicybudowlani.pl

Firma z branży elektroenergetycznej, specjalizująca się w projektowaniu i wdrażaniu automatyki budynkowej oraz wykonawstwie instalacji niskoprądowych, zatrudni:

Koordynatora biura budowy

Miejsce pracy: Niemcy – Hamburg.

Zadania:

  • Współpraca z kierownikiem projektu,
  • Współpraca z ekipami podwykonawców (rozliczanie czasu pracy, kontrolowanie stanu osobowego etc.),
  • Obsługa systemu budowy (awizacje dostaw, zgłaszanie nowych pracowników),
  • Kontakt z dostawcami / spedytorami,
  • Wspieranie realizacji projektu w zakresie dokumentacji odbiorowych,
  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych,
  • Współpraca z działem logistyki.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Zakwaterowanie na terenie Niemiec w pełni opłacone przez pracodawcę,
  • Koszt powrotów do Polski oraz transport po stronie firmy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej,
  • Udział w kursach i szkoleniach,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Współfinansowanie kart sportowych i rekreacyjnych,
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych,
  • Długoterminową współpracę.

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego lub na adres e-mail kl@pracownicybudowlani.pl. Więcej szczegółów pod numerem 537 504 404. W przypadku braku kontaktu, proszę o sms. Oddzwonię.

Co możemy Ci zaoferować

zakwaterowanie
kwatera
od zaraz
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie