Kontroler jakości/ Tester materiałów. Niemcy, niemiecka umowa

Niemcy Mannheim    Proponowana stawka miesięczna: od 3000 – 3800 € (za 40 godzin tygodniowo). Za nadgodziny: od godziny 41 dopłata 25%/od godziny 51 dopłata 50%/powyżej 8 godz. dieta 12 EUR netto dziennie.
 kampanie@pracownicybudowlani.pl

Jeden z najbardziej doświadczonych niemieckich firm RSE GmbH, zajmująca się nieniszczącymi badaniami materiałów, dla zwiększenia swojego zespołu, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Stanowisko: Kontroler jakości/ Tester materiałów.

Miejsce pracy: Niemcy: 68309 Mannheim.

Proponowana stawka miesięczna:  od 3000 – 3800 € (za 40 godzin tygodniowo).

Za nadgodziny: od godziny 41 dopłata 25%/od godziny 51 dopłata 50%/powyżej 8 godz. dieta 12 EUR netto dziennie.

Zadania:

  • Przeprowadzanie badań nieniszczących u naszych klientów głównie z branży budowlanej,
  • Przeprowadzenie badań, ocena i dokumentacja to zadania, które należy wykonać samodzielnie.

Wymagania:

  • Certyfikacja zgodnie z EN ISO 9712 stopień/Level2 (co najmniej RT, MT, PT),
  • Doświadczenie w ocenie zdjęć rentgenowskich oraz badaniu szwów spawalniczych,
  • ADR,
  • Kurs ochrony radiologicznej, kurs przed promieniowaniem,
  • Znajomość j. niemieckiego jest przewieją – musisz dogadać się.

  • Współpracę w stabilnej firmie opartą na niemieckiej umowie o pracę,
  • Prace około 40 godzin tygodniowo, ale są nadgodziny dodatkowo płatne,
  • Zorganizowane zakwaterowanie przez firmę,
  • Dietę 12 € na rękę dziennie,
  • Stałą stabilną pracę w Niemczech.

Dojazd do Niemiec we własnym zakresie.

Firma RSE posiada stronę w intrenecie – https://rse-gmbh.com/ . Zapraszamy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny

533 026 236 / 502 267 530.

Nie odbieram? Napisz SMS o treści „kontroler jakości” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
Kindergeld dla pracowników
Kindergeld
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zagraniczna umowa
adres e-mail