Kierownik Robót, Poznań

Firma budowlana, Generalny Wykonawca w zakresie obiektów użyteczności publicznej, sportowych, medycznych i przemysłowych, a także dla klientów prywatnych, oferująca pełen zakres usług w procesie budowlanym – od stworzenia projektu, do całościowego wykończenia obiektu „pod klucz”, zatrudni na stanowisku:

Kierownik Robót

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Prowadzenie i nadzór nad robotami w oparciu o dokumentację techniczną i harmonogram robót,
  • Koordynowanie robót realizowanych przez podwykonawców,
  • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP na budowie,
  • Składanie zapotrzebowania i koordynowanie dostaw materiałów na budowę,
  • Uczestnictwo w odbiorach robót od podwykonawców oraz odbiorach przez zamawiającego,
  • Przygotowanie dokumentacji odbiorowej, powykonawczej oraz innych dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjnej,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpraca w formie B2B,
  • Praca na budowach w Poznaniu i okolicach, bez dalszych delegacji.
  • Przyjazna atmosfera pracy, premie, karta Multisport.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)

 Nie odbieram? Wyślij SMS o treści: Kierownik Robót – oddzwonię!

od zaraz
premie dla pracowników budowlanych
premie
wolny weekend