Kierownik robót – instalacje sanitarne HVAC, Warszawa

Polska Warszawa
 ar@pracownicybudowlani.pl

Firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie wykonawstwa instalacji klimatyzacji, wentylacji, centralnego ogrzewania oraz instalacji wodno- kanalizacyjnych zatrudni na stanowisku:

Kierownik robót – instalacje sanitarne HVAC

Zadania:

  • Analiza dokumentacji projektowej oraz wymagań technicznych w zakresie instalacji sanitarnych,
  • Planowanie i koordynowanie procesu montażu instalacji sanitarnych,
  • Nadzorowanie prac budowlanych i instalacyjnych pod względem jakości i terminowości,
  • Udział w naradach budowlanych i koordynacja prac z innymi branżami,
  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie robot sanitarnych oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży instalacji klimatyzacji i wentylacji, instalacji wodno-kanalizacyjnej,
  • Umiejętność organizacji i koordynacji działań związanych z realizowaniem świadczonych usług,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • Mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami w branży sanitarnej,
  • Dyspozycyjność, gotowość do jednodniowych wyjazdów w delegacje,
  • Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie działającej firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),
  • Doświadczony zespół współpracowników,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – do ustalenia w bezpośredniej rozmowie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)

Nie odbieram? Wyślij SMS o treści: HVAC, oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
benefit - laptop
laptop
od zaraz
premie dla pracowników budowlanych
premie
stała praca
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend