Kierownik robót elektrycznych, Radom

Firma budowlana, specjalizująca się w modernizacji i konserwacji oświetlenia ulicznego oraz w wykonawstwie iluminacji obiektów, zatrudni na stanowisku:

Kierownik robót elektrycznych

Miejsce pracy: Radom

Zadania:

  • Kierowanie robotami modernizacji oświetlenia ulicznego,
  • Planowanie i koordynacja robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacji technicznej oraz przepisów BHP,
  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie robót elektrycznych,
  • Tworzenie harmonogramów realizacji robót elektrycznych oraz kontrola wykonanych prac,
  • Prowadzenie rozliczeń ilości wykonanych robót,
  • Nadzór nad podwykonawcami,
  • Uczestnictwo w odbiorze robót od podwykonawców,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych i ewentualnej pracy w delegacji.

Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności sieci i instalacji elektrycznych,
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży budowlanej,
  • Doświadczenie w zakresie realizacji sieci elektroenergetycznych i oświetleniowych.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Dodatkowe nagrody zadaniowe i kontraktowe,
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),
  • Samochód służbowy (również do użytku prywatnego),
  • Pracę przy ciekawych projektach realizowanych na ternie całego kraju,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Ubezpieczenie na życie.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji proszę o aplikację za pomocą formularza wraz z załączonym CV. W przypadku pytań możliwy kontakt telefoniczny pod numerem 518-215-122 (Ania) lub e-mail ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
benefit - laptop
laptop
premie dla pracowników budowlanych
premie
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend