Kierownik Robót Elektrycznych, Poznań

Polska Poznań
 ar@pracownicybudowlani.pl

Firma realizująca specjalistyczne projekty kubaturowe w zakresie  projektowania i wdrażania rozwiązań instalacji telekomunikacyjnych, teleinformatycznych, automatyki przemysłowej, elektrycznych i elektroenergetycznych zatrudni na stanowisku:

Kierownik Robót Elektrycznych

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Prowadzenie i nadzór nad robotami w zakresie branży elektrycznej w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacji technicznej i harmonogramów robót,
  • Zarządzanie zespołem pracowników i koordynowanie robót realizowanych przez podwykonawców,
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej i analiza przyjętych rozwiązań,
  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach z przedstawicielami zamawiającego i branżami: ogólnobudowlaną i sanitarną,
  • Bezpośrednia współpraca z kierownikiem budowy i inspektorem nadzoru branży elektrycznej,
  • Analiza i wybór optymalnych wariantów realizacji robót i uzgadnianie z przedstawicielami zamawiającego proponowanych rozwiązań,
  • Kontrola zgodności realizowanych robót z dokumentacją techniczną, normami, specyfikacjami i wymaganiami zamawiającego,
  • Bieżąca kontrola jakości i zgodności z harmonogramami oraz raportowanie postępu robót,
  • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP na budowie,
  • Składanie zapotrzebowania i koordynowanie dostaw materiałów na budowę,
  • Uczestnictwo w odbiorach robót od podwykonawców oraz odbiorach przez zamawiającego,
  • Przygotowanie dokumentacji odbiorowej, powykonawczej oraz innych dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym / elektrotechnicznym,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych (oczekiwane),
  • Minimum 2 lata doświadczenie w kierowaniu robotami na stanowisku kierownika robót elektrycznych / teletechnicznych,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Komunikatywność i otwartość na pracę zespołową,
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych (średnio 2-3 dni w tygodniu),
  • Znajomość MS Office i AutoCAD,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego B1/B2,
  • Mile widziane uprawnienia SEP gr. G1 (E oraz D),
  • Mile widziana znajomość systemów i instalacji niskoprądowych (LAN, SSP, CCTV, SSWiN, KD).

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie – zadzwoń i dopytaj o szczegóły,
  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów budowlanych – bieżąca realizacja dla Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej,
  • Pełne wsparcie ekspertów w branży,
  • Przyjazna atmosfera pracy w kameralnym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwa praca zdalna.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)

 Nie odbieram? Wyślij SMS o treści: Kierownik Robót Elektrycznych – oddzwonię!

ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend