Kierownik projektu

Polska Ostrzeszów    6000 - 10 000 zł
 k.smolka@kik-bud.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
premie dla pracowników budowlanych
premie
telefon służbowy dla pracownika
telefon
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
wolny weekend

Zadania

  • Analiza techniczna i budżetowa inwestycji;
  • Przygotowanie inwestycji, uzyskanie pozwoleń i uzgodnień;
  • Nadzór nad pracami projektowymi;
  • Przygotowanie harmonogramu, budżetu realizacyjnego i planu zakupów oraz ich wdrożenie;
  • Odpowiedzialność za realizację robót budowlanych w uzgodnionym terminie i budżecie;
  • Kontraktacja i rozliczanie podwykonawców zewnętrznych i wewnętrznych;
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy;
  • Zarządzanie procesami odbiorów końcowych i uzyskiwania pozwoleń na użytkowanie;
  • Raportowanie w zakresie budżetu, harmonogramów, rejestru ryzyk;
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy (produkcja, projektowanie sprzedaż, marketing);
  • Kontakty z Klientami docelowymi na etapie realizacji projektu.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika projektu w firmie generalnego wykonawcy w realizacji budownictwa przemysłowego i ogólnego;
  • Wykształcenie wyższe budowlane;
  • Znajomość procesu budowy i regulacji dot. procesów budowlanych;
  • Umiejętność harmonogramowania, kosztorysowania i budżetowania procesów inwestycyjnych, w tym robót budowlanych;
  • Dodatkowym atutem będą: uprawnienia budowlane do kierowania robotami, bez ograniczeń oraz dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe informacje o pracy

Jesteśmy się w stanie dostosować do formy umowy zatrudnienia. Stawka podana w ofercie oczywiście podlega również negocjacjom.

Informacje o firmie "KiK Budujemy dla Ciebie"

KiK Budujemy dla Ciebie świadczy usługi w zakresie budownictwa przemysłowego (hale magazynowe, przemysłowe, produkcyjne, z zapleczem socjalnym i biurowym) jak i budownictwa ogólnego (centra usługowo-handlowe, placówki użyteczności publicznej, obiekty rekreacyjne). Jesteśmy obecni na rynku budowlanym od 10 lat. Gwarantujemy kompleksową realizację zleceń, począwszy od przygotowania projektu, poprzez uzyskanie niezbędnych pozwoleń, wykonawstwo, aż do momentu oddania gotowego obiektu w ręce Inwestora.
Nasza koncepcja działania opiera się na doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu zespołu, składającego się z wykwalifikowanych projektantów, architektów oraz inżynierów projektów.
Dzięki nowym i coraz bardziej wymagającym projektom Firma K&K umacnia swoją pozycję w branży budowlanej.