Kierownik projektu – farmy fotowoltaiczne

Przedsiębiorstwo z branży energetycznej, specjalizujące się w budowie dużych, przemysłowych farm fotowoltaicznych w Polsce i za granicą, zatrudni: Kierownika Projektu.

Tryb pracy: zdalna, sporadyczne wyjazdy na projekty na terenie Europy.

Zadania:

  • Raportowanie przebiegu projektu do dyrektora technicznego,
  • Odpowiedzialność za projekt w zakresie realizacji go zgodnie z uzgodnioną jakością i harmonogramem,
  • Zarządzanie kosztami projektu,
  • Kontakt z klientem.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 – wymóg konieczny,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunkach energetyka, budownictwo lub pokrewnych,
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami budowlanymi w branży PV.

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę (umowa o pracę lub B2B),
  • Niezbędną odzież i narzędzia do pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy (nie tylko w ramach jednego projektu),
  • Samochód służbowy.

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego lub na adres mailowy km@pracownicybudowlani.pl. Więcej szczegółów pod numerem 530685868. W przypadku braku kontaktu, proszę o sms. Oddzwonię.

Co możemy Ci zaoferować

umowa o pracę
kontrakt
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
od zaraz
premie dla pracowników budowlanych
premie
stała praca
telefon służbowy dla pracownika
telefon