Kierownik projektu – branża fotowoltaiczna, Niemcy

Niemcy Polska
 ar@pracownicybudowlani.pl

Firma z branży OZE – specjalizująca się w budowie farm fotowoltaicznych w Polsce i zagranicą, zatrudni na stanowisku:

Kierownik projektu – branża fotowoltaiczna

Miejsce pracy: Niemcy.

Zadania:

  • Nadzór nad realizacją celów budowy farmy zgodnie z harmonogramem i ustalonymi terminami,
  • Przestrzeganie i egzekwowanie obowiązujących procedur oraz standardów na budowie,
  • Wypełnianie dziennika budowy,
  • Przydzielanie zadań, monitorowanie postępów, nadzorowanie wydajności oraz ocena pracowników,
  • Kompleksowe zarządzanie budową – zgodnie ze sztuką i standardami projektu.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego, (niemiecki mile widziany),
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Znajomość technologii fotowoltaicznych, instalacji PV oraz procesów związanych z budową i zarządzaniem farmami fotowoltaicznymi,
  • Uprawnienia elektryczne (mile widziane),
  • Mile widziane uprawnienia budowlane.

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę (umowa o pracę lub B2B),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – zadzwoń i zapytaj o szczegóły,
  • Niezbędną odzież i narzędzia do pracy renomowanych marek,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy (nie tylko w ramach jednego projektu),
  • Dodatki stażowe oraz za polecenia pracowników do pracy,
  • Po okresie próbnym samodzielne mieszkanie i samochód służbowy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)

 Nie odbieram? Wyślij SMS o treści: Kierownik projektu – oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

benefit - laptop
laptop
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie