Kierowca z kat. C – pracownik fizyczny. Niemcy, od zaraz

Niemcy    Stawka: 13-15 euro netto/h.
 kampanie@pracownicybudowlani.pl

Polska firma z siedziba w Gdyni, zatrudni osoby na stanowisko:

Stanowisko:  Kierowca z kat. C – pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Niemcy: Marl (okolice Dortmundu).

Wyjazd co tydzień. Kwestia uzupełnienia formalności.

Auto: TIR (mercedes) – solówka (7,5-8,5 t).

Stawka: 13-15 euro netto/h.

Zadania:

  • Praca na terenie budowy,
  • Prace pomocnicze przy rozładunku i załadunku rusztowań.

Wymagania:

  • Posiadanie doświadczenia zawodowego na ww. stanowisku,
  • Posiadanie niezbędnych dokumentów i uprawnień,
  • Chęć do prac fizycznych.

Osoby, które oprócz doświadczenia  porozumiewają się po niemiecku, maja przywileje.

Gwarantujemy:

  • Umowę o prace na etat,
  • Stała i stabilną pracę,
  • Wypłata do 10-go każdego miesiąca
  • Liczbę godzin w mc: 200-220,
  • Pierwszy wyjazd do Niemiec opłacony firmą,
  • Opłacone przez firmę zakwaterowanie, po 2-3 osoby w pokojach, 6-7 osobowe mieszkania (bloki).

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny

502 267 530 (WhatsApp) lub pisz sms „Gdynia kierowca” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
od zaraz
zakwaterowanie oferowne przez pracodawcy
pokój 2-os.
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
adres e-mail