Kierowca cysterny do usuwania/dosypywania żwiru z dachów płaskich z prawem jazdy kat. C+E – bez znajomości języka niemieckiego

Niemcy środkowe oraz południowe Niemcy    17-19 euro brutto na okresie próbnym, po tym czasie wzrasta do 18-20 euro brutto/h.
 kl@pracownicybudowlani.pl

Niemiecka firma, specjaliści od rozwiązań specjalnych dotyczących dachów płaskich zatrudni pracownika na stanowisko:

Kierowca cysterny do usuwania/dosypywania żwiru z dachów płaskich z prawem jazdy kat. C+E

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

Mamy polskich pracowników, którzy chętnie z Tobą porozmawiają.

Miejsce pracy: środkowe oraz południowe Niemcy (siedziba firmy w Bexbach, Saara).

Stawka: 17-19 euro brutto na okresie próbnym, po tym czasie wzrasta do 18-20 euro brutto/h.

Inwestycje: Prace montażowe. Dodawanie i usuwanie żwiru z dachów płaskich.

Zadania:

  • Prowadzenie i obsługa cysterny oraz usuwanie usterek w pojeździe,
  • Kierowanie zespołem 2 osobowym – koordynacja, wykonanie i odbiór budowy,
  • Udział w dosypywaniu i usuwaniu żwiru z dachów płaskich,
  • Wypełnianie dziennych godzin na tablecie.

Wymagania:

  • Samodzielna praca,
  • Prawo jazdy kat. C+E – wymóg konieczny,
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach,
  • Otwartość do pracy w delegacji.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach,
  • Prace od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-19:00,
  • Premie w zależności od rodzaju budowy,
  • Wypłacamy diety oraz pokrywamy koszty zakwaterowania (możesz korzystać z auta ciężarowego, obecnie pracujące osoby zrezygnowały z mieszkań i korzystają z takiego rozwiązania),
  • Zatrudnienie od zaraz, na stałe.

Proszę o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres kl@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 537 504 404. Nie odbieram? Napisz sms „kierowca” – oddzwonię.

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
praca w delegacjach
delegacje
wypłacanie diet benefit oferty pracy
diety
Kindergeld dla pracowników
Kindergeld
umowa o pracę
kontrakt
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
premie dla pracowników budowlanych
premie
umowa
wolny weekend